TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kielce: Zderzenie z miejskim autobusem
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 07.12.2017 11:01:40

4 grudnia miejski autobus zderzył się z nissanem - do takiego wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 14 na ulicy Tarnowskiej w Kielcach.

Jak informuje portal Naszemiasto.pl - 4 grudnia miejski autobus zderzył się z nissanem - do takiego wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 14 na ulicy Tarnowskiej w Kielcach.

Autobus linii numer 25 prowadzony przez 52-latka jechał od strony centrum miasta. Wiózł około 40 pasażerów.

- Wstępne ustalenia wskazują, że na nowym rondzie 59-letni kierowca nissana wyjeżdżający z lewej strony nie ustąpił pierwszeństwa autobusowi i doszło do wypadku - mówił Karol Macek z kieleckiej policji. Do szpitala na badania trafiły jedna z pasażerek autobusu oraz pasażerka nissana.

fot. NaszeMiasto.pl


Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.