TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kielce: Zderzenie z miejskim autobusem
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 07.12.2017 11:01:40

4 grudnia miejski autobus zderzył się z nissanem - do takiego wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 14 na ulicy Tarnowskiej w Kielcach.

Jak informuje portal Naszemiasto.pl - 4 grudnia miejski autobus zderzył się z nissanem - do takiego wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 14 na ulicy Tarnowskiej w Kielcach.

Autobus linii numer 25 prowadzony przez 52-latka jechał od strony centrum miasta. Wiózł około 40 pasażerów.

- Wstępne ustalenia wskazują, że na nowym rondzie 59-letni kierowca nissana wyjeżdżający z lewej strony nie ustąpił pierwszeństwa autobusowi i doszło do wypadku - mówił Karol Macek z kieleckiej policji. Do szpitala na badania trafiły jedna z pasażerek autobusu oraz pasażerka nissana.

fot. NaszeMiasto.pl


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.