TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kierowca autokaru ukarany za … śnieg
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.02.2020 13:00:03
Kierowca autokaru ukarany za … śnieg; fot. ITD Wrocław

Na kontrolowanym autobusie inspektorzy zauważyli kilkunastocentymetrową warstwę lodu i zmrożonego śniegu.

Na kontrolowanym autobusie inspektorzy zauważyli kilkunastocentymetrową warstwę lodu i zmrożonego śniegu.

30 stycznia w miejscowości Piastów - droga krajowa nr 3 - w ramach akcji "Bezpieczny autokar ferie 2020" inspektorzy Oddziału Wydziału Inspekcji WITD Wrocław w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli niemiecki autokar turystyczny, który to wykonywał międzynarodowy transport drogowy osób.

Na kontrolowanym autobusie znajdowało się kilkanaście centymetrów lodu i zmrożonego śniegu, który podczas przejazdu spadał na jezdnię stwarzając bardzo duże zagrożenie w ruchu drogowym.

W wyniku kontroli kierowcę ukarano mandatem karnym, a po kontroli musiał usunąć zalegając śnieg i lód chcąc dalej wykonywać przejazd.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kontrola
autokar
ITD
Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.