TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kierowca z wirusem. PKS Tour zawiesza kursy
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.03.2020 12:00:24 1 komentarz
Kierowca z wirusem. PKS Tour zawiesza kursy; fot. PKS Tour

19 marca odnotowano pierwszy przypadek koronawirusa w Jeleniej Górze. Sanepid poszukuje pasażerów linii Jelenia Góra-Szklarska Poręba

19 marca odnotowano pierwszy przypadek koronawirusa w Jeleniej Górze. Sanepid poszukuje pasażerów linii Jelenia Góra-Szklarska Poręba

Mężczyzna jest kierowcą w firmie PKS Tour. W ostatnim okresie, po przypuszczalnym terminie zakażenia obsługiwał trasę Jelenia Góra – Szklarska Poręba – Jelenia Góra.

Prośba o kontakt

W związku z powyższym pasażerowie PKS Tour, którzy podróżowali na tej trasie w dniach 9 – 13 marca autobusem relacji Jelenia Góra – Szklarska Poręba (wyjazd o godz. 13,15, 16.30, 18.45) oraz relacji Szklarska Poręba – Jelenia Góra (wyjazd 15.40, 18.25, 21.00) proszeni są o kontakt z Państwową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Jeleniej Górze, pod nr tel. 75/ 64-355-89 oraz 75-64-573-92.

Jak podkreśla jeleniogórski magistrat, fakt podróży autobusem nie jest równoznaczny z zachorowaniem, niemniej bezwzględnie obowiązkowe jest poddanie się badaniu, żeby można było wykluczyć takie zagrożenie.

PKS Jelenia Góra wydał w tej sprawie komunikat: -"W związku z obecną sytuacją uprzejmie informujemy, że od dnia 20 marca 2020r. komunikacja regularna prowadzona przez PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra zostaje zawieszona do odwołania."

Więcej szczegółów na filmie poniżej:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
kierowca
Jelenia Góra
  • Zdzich – 21.03.2020

    Ech dawny kolega z pracy :( zdrowia

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.