TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kierowcy PKT Gdynia po stronie piłki nożnej
InfoBus.pl - Opublikowano: 26.06.2017 11:44:41
Kierowcy PKT Gdynia po stronie piłki nożnej; fot. FB PKT Gdynia

Spółka PKT Gdynia zaangażowała się w promocję turnieju UEFA EURO U21, który m.in. odbywa się na terenie pomorskiego miasta. Obok specjalnego pojazdu, piłkarską imprezę wspierają także kierowcy trolejbusów.

Spółka PKT Gdynia zaangażowała się w promocję turnieju UEFA EURO U21, który m.in. odbywa się na terenie pomorskiego miasta. Obok specjalnego pojazdu, piłkarską imprezę wspierają także kierowcy trolejbusów.

Kierowcy ubrani w specjalne koszulki przypominają pasażerom o turnieju, jaki odbywa się w ich mieście. Ma on nie tylko znaczenie sportowe, ale przede wszystkim promuję Gdynię na międzynarodowej arenie.

Ponadto , od 17 czerwca, na linii Grabówek SKM – Morska – 10 Lutego – Świętojańska – Al. Zwycięstwa – Karwiny Tesco kursuje wyjątkowy trolejbus - Solaris Trollino 12 w barwach UEFA EURO U21

W środku trawa zamiast podłogi i pozytywna atmosfera futbolowej szatni. Przejazdy wyjątkowym pojazdem są bezpłatne, a pasażerowie, poza wymienionymi na wstępie atrakcjami, spotkają w nim przewodnika, który opowie o najciekawszych miejscach widocznych za szybą.

W środku piłkarski trajtek prezentuje się tak:


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
PKT Gdynia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.