TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kierowcy PKT Gdynia po stronie piłki nożnej
InfoBus.pl - Opublikowano: 26.06.2017 11:44:41
Kierowcy PKT Gdynia po stronie piłki nożnej; fot. FB PKT Gdynia

Spółka PKT Gdynia zaangażowała się w promocję turnieju UEFA EURO U21, który m.in. odbywa się na terenie pomorskiego miasta. Obok specjalnego pojazdu, piłkarską imprezę wspierają także kierowcy trolejbusów.

Kierowcy ubrani w specjalne koszulki przypominają pasażerom o turnieju, jaki odbywa się w ich mieście. Ma on nie tylko znaczenie sportowe, ale przede wszystkim promuję Gdynię na międzynarodowej arenie.

Ponadto , od 17 czerwca, na linii Grabówek SKM – Morska – 10 Lutego – Świętojańska – Al. Zwycięstwa – Karwiny Tesco kursuje wyjątkowy trolejbus - Solaris Trollino 12 w barwach UEFA EURO U21

W środku trawa zamiast podłogi i pozytywna atmosfera futbolowej szatni. Przejazdy wyjątkowym pojazdem są bezpłatne, a pasażerowie, poza wymienionymi na wstępie atrakcjami, spotkają w nim przewodnika, który opowie o najciekawszych miejscach widocznych za szybą.

W środku piłkarski trajtek prezentuje się tak:


Sprawdź też:
kierowca
PKT Gdynia

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.