TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kłodawa: Gmina zleci zakup biletów miesięcznych szkolnych
InfoBus.pl - Opublikowano: 29.11.2017 17:19:36

Gmina Kłodawa informuje o ogłoszonym przetargu na zakup biletów miesięcznych szkolnych na przewóz uczniów dojeżdżających do placówek oświatowych na terenie gminy Kłodawa

Dane zamawiającego:

Gmina Kłodawa

66-415 Kłodawa

ul. Gorzowska 40

Tel. 095 7216665, 7216670

Fax. (095) 721 66 60

E-mail sekretariat@klodawa.pl

WWW www.klodawa.pl

Przedmiot zamówienia:

Zakup biletów miesięcznych szkolnych na przewóz uczniów dojeżdżających do placówek oświatowych na terenie gminy Kłodawa woj. lubuskie z częściowym wykorzystaniem powierzonych środków transportu należących do Zamawiającego w roku 2018.

Zadanie obejmuje zakup biletów miesięcznych szkolnych na przewóz uczniów dojeżdżających do placówki oświatowej w Kłodawie. Szacunkowa liczba uczniów, którzy będą dowożeni: 170 (Chwalęcice – 60 osób, Santocko – 59 osób, Mironice – 13, Łośno – 38 osób) Szacunkowa dzienna trasa przejazdu wynosi 175 km.

Wykonawca na czas trwania zamówienia zobowiązany jest przejąć w dzierżawę od Zamawiającego będący jego własnością następujący środek transportu: a) Autobus - marka: "AUTOSAN" poj. 4116 cm3, numer rejestracyjny – FGW 33JS, rok produkcji 2007, liczba miejsc 58.

Dodatkowo Wykonawca na swój koszt musi zapewnić 1 (jeden) autobus z minimum 45 miejscami siedzącymi, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2008 roku, który będzie obsługiwał placówkę oświatową w Kłodawie.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 6 grudzień 2017 r.   


Sprawdź też:
ogłoszony
bilety miesięczne
szkoła
Kłodawa

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.