TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kłodawa: Gmina zleci zakup biletów miesięcznych szkolnych
InfoBus.pl - Opublikowano: 29.11.2017 17:19:36

Gmina Kłodawa informuje o ogłoszonym przetargu na zakup biletów miesięcznych szkolnych na przewóz uczniów dojeżdżających do placówek oświatowych na terenie gminy Kłodawa

Gmina Kłodawa informuje o ogłoszonym przetargu na zakup biletów miesięcznych szkolnych na przewóz uczniów dojeżdżających do placówek oświatowych na terenie gminy Kłodawa

Dane zamawiającego:

Gmina Kłodawa

66-415 Kłodawa

ul. Gorzowska 40

Tel. 095 7216665, 7216670

Fax. (095) 721 66 60

E-mail sekretariat@klodawa.pl

WWW www.klodawa.pl

Przedmiot zamówienia:

Zakup biletów miesięcznych szkolnych na przewóz uczniów dojeżdżających do placówek oświatowych na terenie gminy Kłodawa woj. lubuskie z częściowym wykorzystaniem powierzonych środków transportu należących do Zamawiającego w roku 2018.

Zadanie obejmuje zakup biletów miesięcznych szkolnych na przewóz uczniów dojeżdżających do placówki oświatowej w Kłodawie. Szacunkowa liczba uczniów, którzy będą dowożeni: 170 (Chwalęcice – 60 osób, Santocko – 59 osób, Mironice – 13, Łośno – 38 osób) Szacunkowa dzienna trasa przejazdu wynosi 175 km.

Wykonawca na czas trwania zamówienia zobowiązany jest przejąć w dzierżawę od Zamawiającego będący jego własnością następujący środek transportu: a) Autobus - marka: "AUTOSAN" poj. 4116 cm3, numer rejestracyjny – FGW 33JS, rok produkcji 2007, liczba miejsc 58.

Dodatkowo Wykonawca na swój koszt musi zapewnić 1 (jeden) autobus z minimum 45 miejscami siedzącymi, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2008 roku, który będzie obsługiwał placówkę oświatową w Kłodawie.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 6 grudzień 2017 r.   


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
bilety miesięczne
szkoła
Kłodawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.