TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejna promocja na linii Tomaszów Mazowiecki - Warszawa
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.03.2019 15:30:50
Kolejna promocja na linii Tomaszów Mazowiecki - Warszawa

Co dziesiąty bilet na trasie Tomaszów Mazowiecki - Warszawa za 1 zł. Dla stałych klientów - w Polonusie.

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy, który niedawno uruchomił cztery nowe połączenia łączące Tomaszów Mazowiecki z Warszawą, przygotował dla swoich stałych klientów wyjątkową ofertę. Co dziesiąty bilet na tej trasie mogą kupić za 1 zł.

-"W Polonusie nagradzamy lojalnych pasażerów. Dzięki naszej promocji mogą oni co dziesiąty bilet na przejazd pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Warszawą kupić w super okazyjnej cenie wynoszącej 1 zł! Dodatkowo na tej linii uruchomiliśmy promocję Tanie Powroty -30%. Czegoś takiego jeszcze nie było! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wymienić 9 biletów kupionych w kasie biletowej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia lub u kierowcy autokaru Polonus na promocyjny 10. bilet dostępny za złotówkę. To atrakcyjna oferta dla pasażerów, którzy regularnie podróżują na linii z Tomaszowa Mazowieckiego do Warszawy, przez Rawę Mazowiecką oraz Babsk.

W ramach nowej linii autokary ze stolicy do Tomaszowa Mazowieckiego odjeżdżają cztery razy dziennie. Podróż rozpoczyna się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godz. 7.30, 12.45, 16.15 oraz 18.00. Czas podróży wynosi 1:45 godz. Kursy powrotne z Tomaszowa Mazowieckiego odjeżdżają o godz. 5.42, 9.32, 15.42 oraz 18.22, by dotrzeć do Warszawy o godz. 7.30, 11.20, 17.30 oraz 20.10.

Przewoźnik do obsługi tej trasy przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa, jak i tych z oferty "Polonus Partner" honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.
WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.