TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Konkurs Iveco dla kierowców autobusów. Jeszcze bez Polski
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.07.2019 10:00:17
Konkurs Iveco dla kierowców autobusów. Bez Polski

Firma Iveco Bus zorganizowała już trzecią edycję szkoleń na kierowców autobusów z regionu Europy Środkowej i Wschodniej, która zakończyła się wielkim finałem w Czechach.

Firma Iveco Bus zorganizowała już trzecią edycję szkoleń na kierowców autobusów z regionu Europy Środkowej i Wschodniej, która zakończyła się wielkim finałem w Czechach.

Iveco od trzech lat organizuje szkolenia kierowców dla wybranych klientów, koncentrując się na ekonomicznym i bezpiecznym korzystaniu z autobusów marki Iveco. Podczas takiego szkolenia kierowcy zdobywają zarówno teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności prawidłowego prowadzenia i obsługi pojazdów, a także uczą się zmniejszać zużycie paliwa.

Po ukończeniu szkoleń – w ramach lokalnych konkursów – wybranych zostało 24 najlepszych kierowców z 10 krajów z naszego regionu, czyli Czech, Słowacji, Chorwacji, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowenii, Rumunii, Bułgarii i Islandii.

Chorwacja, Słowacja i Rumunia na podium

Wielki finał odbył się 12 czerwca, na czeskim torze w Hradec Králové. Polegał na sprawdzeniu umiejętności jazdy autobusowych reprezentantów w siedmiu dyscyplinach. Każda z nich obejmowała codzienną obsługę pojazdu, a także jazdę na macie poślizgowej. Wszystkie te umiejętności zostały przetestowane na autobusach Urbanway, Crossway, Evadys i Magelys.

Zwycięzcą konkursu został Dragan Ibišević z Autotrolej Rijeka w Chorwacji. Drugie miejsce zajął Peter Pajtina z SAD Prievidza ze Słowacji, a trzeciej pozycji uplasował się Adrian Marius Popescu z U.M 0991 z Rumunii. Wszystkim kierowcom gratulujemy i mamy nadzieję, że w przeszłym roku na torze pojawi się też silna ekipa kierowców z Polski. W tym roku mamy rekordowe zakupy autobusów marki Iveco, także dobrych kierowców Crossway-ów nie powinno zabraknąć.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
dworzec
Iveco
  • Konrad Filip – 24.07.2019

    Nawet polskiego kierowcy jezdzacego czeskim autobusami nie chcieli zaprosić... Masakra.

  • Piotrek Glesel – 24.07.2019

    Konrad w przyszłym roku :3 pojadę z tobą nawet 😅

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.