TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kopnął kierowcę autobusu. Grozi mu więzienie
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.07.2019 10:00:47
Kopnął kierowcę autobusu. Pójdzie do więzienia

Zatrzymany za napaść na kierowcę autobusu PKM Czechowice Dziedzice.

4 lipca bielscy policjanci zatrzymali 32-latka poszukiwanego za kopnięcie kierowcy autobusu PKM Czechowice Dziedzice.

Nie reagujesz – akceptujesz. Z tym hasłem śląskiej kampanii społecznej zgadzają się mieszkańcy Bielska-Białej, którzy odpowiedzieli na apel policjantów z czwartego komisariatu.

Śledczy poszukiwali mężczyzny, który 23 kwietnia br., w Bielsku-Białej na zatoce autobusowej Komorowicka/Piekarnia w autobusie PKM linii nr 7 kopnął w plecy kierowcę autobusu. Policjanci opublikowali wizerunek, który zarejestrowała kamera monitoringu, prosząc o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny.

Na apel odpowiedzieli mieszkańcy Bielska-Białej, którzy przekazali policjantom cenne informacje. Wczoraj około godz. 23:00, mężczyzna został rozpoznany na stacji paliw przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej. Stróżów prawa zaalarmowali świadkowie awantury, którą pod wpływem alkoholu wywołał 32-latek. Na miejsce przyjechali mundurowi z czwartego komisariatu, którzy zatrzymali poszukiwanego bielszczanina. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie dwa promile. Po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień, usłyszał on zarzuty za napaść na kierowcę autobusu. Grozi mu nawet rok za kratami, a o jego dalszym losie zadecyduje wkrótce sąd.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
policja
kierowca
PKM Czechowice-Dziedzice
 • Michał Gebala – 05.07.2019

  Jak juz to autobus PKM Czechowice Dziedzice

 • TransInfo.pl – 05.07.2019

  dzięki - właśnie coś nam się nie zgadzało z tymi kolorami.

 • Rafał Lubiński – 05.07.2019

  Moim zdaniem nie powinien iść do więzienia... Dlaczego jeszcze takich ludzi mamy utrzymywać z podatków? Odpowiednia ilość godzin pracy społecznych i wypłata odszkodowania na rzecz kierowcy dałoby jemu (i na przyszłość wielu innym) do myślenia czy posunąć się do takich czynów.

 • Zenon Lipka – 05.07.2019

  Pod warunkiem ze nie bedzie pil alkoholu przez rok , pomysl dobry z odpracowaniem przy strzerdzeniu ze spozywal alkohol do zakladu karnego w celu odbycia kary ?

 • Sebbastian Pioro – 05.07.2019

  Raczej karę powinien odbyć przy sprzątaniu autobusów...

 • Marcin Płaszewski – 05.07.2019

  A dlaczego zaraz jako kontroler? Naprawdę chcecie by bandytów dopuszczać do tego zawodu? On powinien gówna po psach sprzątać, w szpitalach i hospicjach wynosić odchody spod leżących pacjentów, myć ich... Może szalety sprzątać... I obowiązkowo na plechach napis "skopałem człowieka - kopnij mnie i Ty"...

 • Mikołaj Stawicki – 05.07.2019

  Bez przesady, jeżeli nie był wcześniej karany, to za naruszenie nietykalnosci cielesnej nie pójdzie siedzieć

 • Michał Jaczewski – 05.07.2019

  Powinien gość sprzątać miasto

 • Wiktor Świeboda – 05.07.2019

  Jako karę powinien powinien przez rok czasu opracować na rzecz miasta oraz wypłacić odszkodowanie osobie pokrzywdzonej

 • Karol Kiljańczyk – 05.07.2019

  Bardzo dobrze jeszcze by się przydała rekompensata dla kierowcy ze strony sprawcy

 • Ela Kowal – 05.07.2019

  Powinien toi toi sprzątać szuja jedna.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.