TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kostrzyn: Zderzyły się dwa autokary
GAZETA LUBUSKA - Opublikowano: 09.10.2017 14:55:18

Do groźnego wypadku doszło w piątek, 6 października, na ul. Mickiewicza w Kostrzynie nad Odrą.

Jak informuje Gazeta Lubuska - do groźnego wypadku doszło w piątek, 6 października, na ul. Mickiewicza w Kostrzynie nad Odrą. Zderzyły się dwa autobusy.

- Dwoma autobusami podróżowali studenci w ramach jednej wycieczki. W pewnym momencie doszło do zderzenia. Autobus jadący jako drogi uderzył w tył poprzedzającego go autobusu - relacjonuje Mateusz Sławek z wydziału prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Zniszczenia obu pojazdów nie są poważne. Okazało się jednak, że ucierpiały osoby jadące w środku.

Z ustaleń policji wynika, że najpoważniejsze obrażenia odniosły dwie osoby. Zostały one przetransportowane do szpitala.

- 15 osób uskarżało się na drobne urazy, ale nie wymagały one hospitalizacji - mówi M. Sławek. Jak informują nas Czytelnicy, na miejsce przyjechała karetka pogotowia, przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierowcy obu autobusów byli trzeźwi. Szczegóły tego zdarzenia wyjaśnią policjanci.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Kostrzyn
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.