TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kostrzyn: Zderzyły się dwa autokary
GAZETA LUBUSKA - Opublikowano: 09.10.2017 14:55:18

Jak informuje Gazeta Lubuska - do groźnego wypadku doszło w piątek, 6 października, na ul. Mickiewicza w Kostrzynie nad Odrą. Zderzyły się dwa autobusy.

- Dwoma autobusami podróżowali studenci w ramach jednej wycieczki. W pewnym momencie doszło do zderzenia. Autobus jadący jako drogi uderzył w tył poprzedzającego go autobusu - relacjonuje Mateusz Sławek z wydziału prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Zniszczenia obu pojazdów nie są poważne. Okazało się jednak, że ucierpiały osoby jadące w środku.

Z ustaleń policji wynika, że najpoważniejsze obrażenia odniosły dwie osoby. Zostały one przetransportowane do szpitala.

- 15 osób uskarżało się na drobne urazy, ale nie wymagały one hospitalizacji - mówi M. Sławek. Jak informują nas Czytelnicy, na miejsce przyjechała karetka pogotowia, przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierowcy obu autobusów byli trzeźwi. Szczegóły tego zdarzenia wyjaśnią policjanci.WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Kostrzyn

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.