TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków: Czołowe zderzenie autobusu
FAKT.PL - Opublikowano: 03.04.2018 17:31:17 1 komentarz

3 kwietnia miał miejsce poważny wypadek przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie.

Jak informuje Fakt - 3 kwietnia miał miejsce poważny wypadek przy ul. Królowej Jadwigi w Krakowie. Autobus MPK zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki hyundai. Cztery osoby zostały ranne.

– Wśród rannych jest dwoje pasażerów samochodu osobowego i dwie osoby, które podróżowały autobusem - informuje Katarzyna Cisło z małopolskiej policji w rozmowie z Fakt24.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca autobusu linii 134 próbując wyprzedzić rowerzystę wjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w samochód osobowy marki hundai. Na miejsce wezwano straż pożarną, pogotowie ratunkowe i policję. Na razie nie wiadomo jeszcze w jakim stanie są cztery osoby, które zostały poszkodowane w wypadku.

Foto: Platforma Komunikacyjna Krakowa - PKK / Facebook


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
MPK Kraków
  • hehuh – 04.04.2018

    Ale bzdury piszecie. Prawodopodobnym sparawcą i największym poszkodowanym był kierowca VW Golfa, który wyprzedzając Hyundaia zderzył sę czołowo z autobusem.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.