TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków: Przewozy Regionalne wybrały przewoźnika na komunikację zastępczą
InfoBus.pl - Opublikowano: 27.05.2018 15:08:20

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o. Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie informuje o rozstrzygniętym przetargu na autobusową komunikację zastępczą na odc. Grybów - Krynica Zdrój w w okresie od 8.5.2018-8.6.2018 r.

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o. Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie informuje o rozstrzygniętym przetargu na autobusową komunikację zastępczą na odc. Grybów - Krynica Zdrój w w okresie od 8.5.2018-8.6.2018 r.

Dane zamawiającego:

"Przewozy Regionalne" Sp. z o.o. Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie

31-514 Kraków

al. płk. Wł. Beliny-Prażmowskiego 6 A

Tel. : +48 782556238

Fax. : +48 123935601

E-mail maria.maculewicz@p-r.com.pl

WWW www.polregio.pl

Przedmiot zamówienia:

Zastępcza komunikacja autobusowa Grybów - Krynica Zdrój w w okresie od 8.5.2018-8.6.2018 r.

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu osób zastępczą komunikacją realizowaną autobusami w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na odcinku Grybów - Nowy Sącz- Piwniczna - Krynica Zdrój w okresie od 8.5.2018 do 8.6.2018, w związku z planowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. pracami modernizacyjnymi.

2. Do realizacji usługi przewozowej niezbędne jest dysponowanie autobusami, o pojemności minimum 49 miejsc siedzących oraz busami o pojemności 22 miejsc siedzących posiadającymi aktualne ubezpieczenie OC oraz NNW dla kierowcy i pasażera, a także sprawną klimatyzację. Rok produkcji pojazdów nie starszy niż 2008 r. Usługa będzie realizowana wg dostarczonego przez Zamawiającego rozkładu jazdy stanowiącego załącznik nr 2 do umowy, przy pomocy pojazdów w ilości (pojemności) dostosowanej do szacowanej frekwencji zawartej w rozkładzie jazdy

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma:

Nazwa i adres wykonawcy, na rzecz którego została wydana decyzja o udzieleniu zamówienia: Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Sławomir Bujak

Trzęsówka 12

36-106 Trzęsówka

PolskaSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wyniki
linia
komunikacja zastępcza
Przewozy Regionalne
Oddział Małopolski
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.