TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków: ZDiT i MPK pogodziły się
GAZETA KRAKOWSKA 26.01.2008 - Opublikowano: 29.01.2008 11:27:05
Kraków: ZDiT i MPK pogodziły się

Zarząd Dróg i Transportu wycofał sądowy pozew o zapłatę 95 tys. zł przez MPK. Miała to być kara dla przewoźnika za notoryczne spóźnienia tramwajów i autobusów w listopadzie i grudniu 2005 roku.

Zarząd Dróg i Transportu wycofał sądowy pozew o zapłatę 95 tys. zł przez MPK. Miała to być kara dla przewoźnika za notoryczne spóźnienia tramwajów i autobusów w listopadzie i grudniu 2005 roku. Dyrekcja ZDiT-u uważała, że zdarzyło się to z winy MPK.Przedsiębiorstwo argumentowało z kolei, że w kursowaniu przeszkadzały kierowcom prowadzone przez ZDiT remonty. Do ugody pomiędzy obiema miejskimi spółkami doszło po interwencji prezydenta Krakowa.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK
sąd
ZDiT
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.