TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków: ZTP zleci prowadzenie windykacji i egzekucji należności
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.12.2019 12:37:20

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje o ogłoszonym przetargu na prowadzenie windykacji i egzekucji należności powstałych z tytułu wystawienia wezwań do zapłaty opłat dodatkowych i należności przewozowych w komunikacji miejskiej

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje o ogłoszonym przetargu na prowadzenie windykacji i egzekucji należności powstałych z tytułu wystawienia wezwań do zapłaty opłat dodatkowych i należności przewozowych w komunikacji miejskiej

Dane zamawiającego:

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie

Tel. +48 126168602

E-mail sekretariatdt@ztp.krakow.pl

WWW www.ztp.krakow.pl

Przedmiot zamówienia:

Prowadzenie windykacji należności powstałych z tytułu wystawienia wezwań do zapłaty opłat dodatkowych i należności przewozowych, w tym windykacji przedsądowej polegającej na dokonywaniu czynności przewidzianych przepisami prawa, zmierzających do odzyskania od dłużników należności wraz z ustawowymi odsetkami, jak również windykacji prowadzonej poprzez wnoszenie w imieniu Zarządu pozwów do sądu oraz występowanie przed sądem w imieniu Zamawiającego osób do tego uprawnionych, a następnie kierowanie wniosków egzekucyjnych do komornika, zgodnie z przepisami kodeksu postępowania cywilnego.

Do obowiązków Wykonawcy należy windykacja należności powstałych w okresie obowiązywania umowy oraz kontynuacja windykacji należności powstałych w okresie od 1.2.2016 r. do 31.1.2020 r.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 7 styczeń 2020 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
windykacja
egzekucja należności
Zarząd Transportu Publicznego
ZTP Kraków
ZTP
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.