TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krosno czeka na nowe Autosany
- Opublikowano: 19.10.2018 15:32:27

Nowe Autosany miały już jeździć po ulicach Krosna, ale ich dostawa się opóźnia.

Jak informują Nowiny24.pl - nowe Autosany miały już jeździć po ulicach Krosna, ale ich dostawa się opóźnia

Sanocka fabryka nie zdążyła z realizacją zamówienia dla Krosna. Osiem nowych autosanów miało wyjechać na ulice miasta na początku października.

W lutym krośnieński magistrat rozstrzygnął przetarg na dostawę nowych, niskoemisyjnych autobusów miejskich. Miały zastąpić najbardziej wysłużone autobusy we flocie Miejskiej Komunikacji Samochodowej. W sumie - połowę taboru MKS.

Jedenaście pojazdów z napędem hybrydowym miało dostarczyć Volvo, dwa małe autobusy - firma MMI a dostawcą ośmiu pojazdów z napędem spalinowym miał być sanocki Autosan. Dwie pierwsze firmy wywiązały się z kontraktu. Nowe autobusy od kilku dni jeżdżą już na trasach miejskich i podmiejskich, do ościennych gmin. Ale zamówione autosany do Krosna nadal nie dojechały.

Władze miasta przyznają, że jest problem…


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MKS Krosno
Autosan
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.