TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krystyna Czubówna w jeleniogórskich autobusach
InfoBus.pl - Opublikowano: 19.12.2018 10:00:42
Krystyna Czubówna w jeleniogórskich autobusach

Miejski Zakład Komunikacyjny w Jelenie Górze wraz z nowymi autobusami wprowadza nowości, które mają umilić i uatrakcyjnić przejazd pasażerom.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Jelenie Górze wraz z nowymi autobusami wprowadza nowości, które mają umilić i uatrakcyjnić przejazd pasażerom.

Najnowszy pomysł to zapowiadanie przystanków przez … Krystynę Czubównę. Na razie jej głos można usłyszeć przy dziesięciu przystankach. Głos znanej i cenionej telewizyjnej prezenterki informuje między innymi o zbliżaniu się "czerwoniaków" do przystanku, z którego najbliżej jest do ratusza i "Grzybka", a na Zabobrzu opowiada o pobliskiej Górze Szybowcowej.

Za realizację pomysłu odpowiada TV DAMI Jelenia Góra

Jak informuje prezydent Jeleniej Góry, Jerzy Łużniak:

- To nie koniec zmian. Pracownicy miejskiego przewoźnika chcieliby żeby na przykład przystanki znajdujące się przy szkołach zapowiadali pracujący w nich nauczyciele, a przy przedszkolach dzieci.

Potencjał jest spory, bo w Jeleniej Górze oraz na terenie gmin obsługiwanych przez MZK znajduje się ponad 300 przystanków. Co sądzicie o tych pomysłach?Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
informacja
MZK Jelenia Góra
  • Łuki Łysy – 19.12.2018

    W Gdyńskiej komunikacji poproszę o Wołoszańskiego..😁 Co przystanek to inna historia..😊

  • Damian Niedzielski – 19.12.2018

    Wstyd. Czubówna niech dalej będzie lektorem filmów przyrodniczych, a do autobusów musi być bardziej stylowy głos.

  • Eryk Złotowski – 19.12.2018

    Jaką Czubowską? Czubówną.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.