TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kto poprowadzi autobusy SPAD Szczecin?
INFOBUS.PL - Opublikowano: 05.11.2019 15:00:50 1 komentarz
fot. SPAD Szczecin

SPAD Szczecin szuka firmy, która doraźnie wesprze ją zewnętrznymi kierowcami. W jakim zakresie miałoby się ono odbywać? Póki co nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że taka współpraca potrwa rok.

SPAD Szczecin szuka firmy, która doraźnie wesprze ją zewnętrznymi kierowcami. W jakim zakresie miałoby się ono odbywać? Póki co nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że taka współpraca potrwa rok.

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez wykonawcę na rzecz SPAD doraźnych usług polegających na prowadzeniu pojazdów autobusowych zamawiającego, w ramach wykonywania regularnych przewozów pasażerskich w komunikacji zbiorowej na terenie Gminy Miasto Szczecin i gmin sąsiadujących oraz czynności dodatkowych wynikających z realizacji tych zadań w przez cały 2020 r.

Świadczenie przez wykonawcę na rzecz zamawiającego usług w zakresie prowadzenia pojazdów zamawiającego odbywać się będzie w ramach określonych przez zamawiającego zadaniach przewozowych lub czynności dodatkowych, w określonych terminach i wymiarze wynikającym z otrzymanych grafików i potwierdzonych w treści każdorazowego zapotrzebowania.

Wykonawca zobowiązany będzie do obsługi linii komunikacyjnych obsługiwanych przez zamawiającego t.j.:

  • pospieszne: A, B, C, F, G i H
  • zwykłe: 54, 55, 56, 61, 62, 64, 65, 66, 71, 72, 73, 77, 79, 84, 91, 93, 94, 96 i 97
  • nocne: 533, 534

W grę wchodzą także inne linie wprowadzone do obsługi przez zamawiającego, przez Organizatora komunikacji zbiorowej z ramienia Gminy Miasto Szczecin. Ponadto, zamawiający realizuje przewozy na liniach pracowniczych oraz przewozy okazjonalne. Zamawiający posiada do obsługi linii około 100 pojazdów.

Formalności

Te nie są zbyt wygórowane. Oferent musi pokazać SPAD, że posiada niezbędne uprawnienia w zakresie wynajmowania zewnętrznych pracowników, szczególnie kierowców. Warunek doświadczenia szczeciński przewoźnik uznaje za spełniony jeśli wykonawca wykaże się realizacją tożsamych z tym czego oczekuje spółka. Do kompletu wadium. Oferta ma posiadać zabezpieczenie na 5 000 PLN.

Termin składania ofert mija 9 grudnia. Jedynym kryterium oceny jest cena.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
linie
kierowca
SPAD Szczecin
  • kasper1 – 05.11.2019

    W artykule wkradły się dwa błędy. Linia 55 jest zawieszona na stałe od 2 września 2019 roku, a linię F obsługuje SPPK.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !