TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kujawsko-pomorskie: Pożar autokaru
GAZETA POMORSKA - Opublikowano: 10.09.2018 15:16:39

9 września, niedaleko Koronowa, spłonął autobus.

9 września, niedaleko Koronowa, spłonął autobus

Jak informuje Gazeta Pomorska - 10 września, niedaleko Koronowa autobus PKS-u zatrzymał się awaryjnie. Kierowca i 34 pasażerów ewakuowało się z pojazdu, kiedy ten zaczął płonąć. Pożar gasili strażacy z pięciu jednostek.

- Autobus znajdował się na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Buszkowo. Spłonął do połowy, 35 osób ewakuowało się - mówi kpt. Aleksandra Starowicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. - Jedna pasażerka zemdlała, udzielono jej pomocy na miejscu.

Poszkodowana to kobieta w podeszłym wieku. Jak ustaliliśmy, nie doznała żadnych obrażeń. Zemdlała prawdopodobnie z powodu emocji związanych ze zdarzeniem.

- Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną pożaru pojazdu. Okoliczności o przyczyny tego zdarzenia badają policjanci - dodaje Starowicz.

Na miejscu działali strażacy pięciu zastępów.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Kujawsko-pomorskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.