TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kujawsko-pomorskie: Wypadek autobusu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 03.01.2018 17:26:11

3 stycznia doszło do zderzenia autobusu i czterech samochodów osobowych w Kruszynie w powiecie bydgoskim (Kujawsko-pomorskie).

3 stycznia doszło do zderzenia autobusu i czterech samochodów osobowych w Kruszynie w powiecie bydgoskim (Kujawsko-pomorskie). 

Poszkodowanych zostało pięć osób, w tym dwoje dzieci, które trafiły do szpitala. Na DK nr 10 w tym miejscu są utrudnienia.

"Wśród poszkodowanych są kierowca autobusu oraz podróżujący samochodami osobowymi. Pasażerom autobusu szczęśliwie nic się nie stało" - powiedział PAP dyżurny operacyjny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Na miejscu czynności prowadzi nadal policja, a także działają dwa zastępy straży pożarnej. Ruch na DK nr 10 w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

"Nie znamy jeszcze przyczyny tego zdarzenia. Kierujący autobusem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki dacia. Kolejne auta najechały na ten wypadek. W wyniku zdarzenia 5 osób trafiło do szpitala" - powiedział PAP asp. Piotr Duziak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. (PAP)Sprawdź też:
wypadek
Kujawsko-Pomorskie

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.