TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kutno: MZK kupi 2 autobusy z całkowicie niską podłogą
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.06.2019 11:17:22

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Kutnie informuje o przetargu na dostawę 2 fabrycznie nowych autobusów miejskich z całkowicie niską podłogą wyprodukowanych w 2019 roku

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Kutnie informuje o przetargu na dostawę 2 fabrycznie nowych autobusów miejskich z całkowicie niską podłogą wyprodukowanych w 2019 roku

Dane zamawiającego:

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Kutnie

99-300 Kutno

Cmentarna 1

Tel. +48 242547432

Fax. +48 242547432

E-mail mzk@mzk.kutno.pl

WWW www.mzk.kutno.pl

Przedmiot zamówienia:

Dostawa 2 fabrycznie nowych autobusów miejskich z całkowicie niską podłogą wyprodukowanych w 2019 roku

1. Przedmiotem zamówienia jest wyprodukowanie i dostawa 2 fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów zasilanych olejem napędowym (ON).

2. Autobusy, o których mowa w pkt 1 muszą spełniać wymagania techniczne określone w Załączniku nr 4 do SIWZ -Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

3. Oferowane autobusy muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2019 roku, nieużywane do badań, prezentacji, testów lub celów o podobnym charakterze.

4. Oferowane autobusy muszą być pojazdami znajdującymi się na dzień składania oferty w ciągłej produkcji seryjnej producenta, tzn. były już sprzedawane przez Wykonawcę (marka, model i rodzaj napędu).

5. Wszystkie autobusy dostarczone Zamawiającemu (zwane również pojazdami) stanowiące przedmiot zamówienia muszą:

a) być identyczne, pod względem parametrów technicznych i kompletacji, posiadać tę samą stylizację i kolorystykę, wyposażenie i organizację przestrzeni pasażerskiej,

b) być wyprodukowane przez tego samego producenta,

c) posiadać takie podzespoły danego rodzaju, które we wszystkich pojazdach są identyczne pod względem parametrów technicznych i kompletacji oraz zostały wyprodukowane przez tego samego producenta.

6. Wykonawca zagwarantuje właściwą konstrukcję pojazdów (m.in. jakość i dobór użytych materiałów) oraz ich wykonanie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie normami i przepisami.

7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze Umowy wraz z załącznikami do niej.

8. Zamawiający wymaga, aby w przedmiotowym zamówieniu udział towarów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE przekraczał 50 %. Oferta Wykonawcy, którego deklarowany udział, w realizacji zamówienia, towarów pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej lub państw, z którymi Wspólnota Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorstw nie przekracza 50 % zostanie odrzucona na podstawie art. 138c ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 11 czerwiec 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
Miejski Zakład Komunikacji
MZK Kutno
Kutno
MZK
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.