TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kutno z umową na kolejne Urbino 10,5
- Opublikowano: 11.07.2019 11:00:47 1 komentarz
Kuto z umową na kolejne Urbino 10,5

9 lipca, w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Kutnie miało miejsce podpisanie umowy na dostarczenie fabrycznie nowych autobusów marki Solaris.

9 lipca, w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Kutnie miało miejsce podpisanie umowy na dostarczenie fabrycznie nowych autobusów marki Solaris.

Z tej okazji przedstawiciele spółki z prezesem Jackiem Sikorą na czele, wiceprezydentem Kutna Jackiem Boczkają oraz reprezentujący firmę Solaris Waldemarem Wlazło spotkali się, by oficjalnie podpisać umowę. O przetargu na te pojazdy pisaliśmy TUTAJ

Przed Wigilią

Nowe Solarisy pojawią się w Kutnie przed końcem 2019 roku. Będą posiadały 77 miejsc oraz dodatkowe miejsce wózek inwalidzki, wyposażone będą w klimatyzację całopojazdową, darmowy i bezprzewodowy internet, dwie ładowarki USB, monitoring cyfrowy czy też kamery.

- Jestem bardzo zadowolony i dumny, że podpiszemy umowę z firmą Solaris na wyprodukowanie i dostarczenie nam 2 fabrycznie nowych autobusów. Zostaną one dostarczone w grudniu tego roku tuż przed świętami, więc będzie to prezent gwiazdkowy nie tylko dla mieszkańców, ale i dla Miasta i spółki MZK - mówił Jacek Sikora.

Po podpisaniu umowy głos zabrał również Waldemar Wlazło.

- Dla nas jest to wyraz zaufania. Ta zajezdnia i ta firma wyglądała zupełnie inaczej jeszcze przed kilkoma laty: zarówno obiekt, miejsce pracy jak i autobusy. Nas to cieszy z tego względu, że oglądałem dzisiaj autobusy, które dostarczyliśmy wcześniej. Są one zadbane, mam nadzieję, że pasażerowie są zadowoleni - mówił przedstawiciel Solarisa.

Autobusy kolorystycznie nawiązywać będą do motywów Miasta Róż. Jacek Sikora dodał również, że pierwszy raz od kilkunastu lat sprzedaż biletów minimalnie wzrosła, a to dzięki dobrej współpracy z Urzędem Miasta w Kutnie oraz modernizacji tras i kursów przeprowadzonej w lipcu ubiegłego roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
umowa
Solaris
MZK Kutno
 • Michał Kwietniak – 11.07.2019

  Kuto, a może wypalano?

 • Michał Czapla – 11.07.2019

  XDDDDD

 • Filip Pieńkowski – 11.07.2019

  A nie KutNo?

 • Dariusz Kasprzyk – 11.07.2019

  To kuto czy kutno XDD

 • Michał Piwowarczyk – 11.07.2019

  Kutno !!!

 • Kowalskyy96 – 11.07.2019

  W przetargu na leasing dziś wybrano najkorzystniejszą ofertę, więc pozostaje czekać na kolejne podpisanie umowy:)

 • TransInfo.pl – 12.07.2019

  dzięki za wszystkie uwagi co do KutNa - w art. poprawione, ale w poście się już nie da, także zostaje ten"pomnik zbyt szybkiego pisania".

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.