TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Letnia Promocja Polonus - z Warszawy do Bydgoszczy
InfoBus.pl - Opublikowano: 28.05.2018 12:51:34
Letnia Promocja Polonus - z Warszawy do Bydgoszczy

Sprawdźcie Letnią Promocję Polonus na podróże z Warszawy do Bydgoszczy - już od 19 zł.

Sprawdźcie Letnią Promocję Polonus na podróże z Warszawy do Bydgoszczy - już od 19 zł.

Lato sprzyja podróżom i odwiedzaniu nowych kierunków turystycznych. Coraz więcej osób decyduje się na odkrywanie zakątków naszego przepięknego kraju na pokładach komfortowych autokarów. O tej porze roku warto odwiedzić miasto Bydgoszcz, położone na Kujawach nad rzeką Brdą, które posiada wiele atrakcji związanych z wodą. Turyści zwiedzając to miasto, chętnie korzystają z tramwaju wodnego, a najwięcej ludzi przyjeżdża na Międzynarodowy Festiwal Wodny Ster na Bydgoszcz.

Zachęcając do udziału w tym wydarzeniu i innych atrakcjach, Polonus udostępnia pulę promocyjnych biletów już od 19 zł do wykorzystania na trasie Warszawa – Bydgoszcz. Warto się śpieszyć z zakupem, ponieważ pula jest ograniczona. Pamiętajmy o zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PKS Polonus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.