TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łódź: MPK zleci świadczenie usług polegających na kierowaniu pojazdami komunikacji miejskiej
InfoBus.pl - Opublikowano: 24.09.2018 01:21:22

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie usług polegających na kierowaniu pojazdami komunikacji miejskiej

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na świadczenie usług polegających na kierowaniu pojazdami komunikacji miejskiej

Dane zamawiającego:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o.

92-104 Łódź

Tramwajowa 6

Tel. +48 426721431

E-mail kkozinska@mpk.lodz.pl

WWW www.mpk.lodz.pl

Przedmiot zamówienia:

Zlecenie świadczenia usług polegających na kierowaniu pojazdami komunikacji miejskiej (tramwajami i autobusami), będącymi w dyspozycji Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami i zleceniami Zamawiającego oraz zasadami usług przewozowych, włącznie z wykonywaniem innych czynności, bezpośrednio i nierozerwalnie związanych z kierowaniem pojazdami komunikacji miejskiej, w szczególności takich, jak: czynności zdawczo-odbiorcze i prowadzenie stosownej dokumentacji.

Wymagania i zlecenia Zamawiającego oraz zasady usług przewozowych, włącznie z opisem innych czynności bezpośrednio i nierozerwalnie związanych z kierowaniem pojazdami komunikacji miejskiej, w szczególności takich, jak czynności zdawczo-odbiorcze i prowadzenie stosownej dokumentacji, których wykonywanie wchodzić będzie również w zakres przedmiotu zamówienia, zostały zawarte w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 7 do SIWZ (i w załącznikach do nich).

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 16 październik 2018 r.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
linia
kierowanie pojazdami
komunikacja miejska
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne
MPK
Łódź
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.