TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łódź: Pobicie kontrolera MPK
InfoBus.pl - Opublikowano: 17.05.2017 12:29:22

W I Komisariacie KMP w Łodzi prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w sprawie mającego miejsce w dniu 08 maja 2017 roku w Łodzi

W I Komisariacie KMP w Łodzi prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w sprawie mającego miejsce w dniu 08 maja 2017 roku w Łodzi przy ul. Narutowicza uszkodzenia ciała kontrolera biletów przez pasażera tramwaju linii 9.

Do omawianego zdarzenia doszło w pierwszym wagonie tramwaju linii 9 jadącego ul. Narutowicza w kierunku ul. Kopcińskiego, od przystanku przy ul. Kilińskiego do przystanku przy Placu Dąbrowskiego w dniu 08 maja 2017 roku około godz. 20:20.

Podczas przeprowadzanej kontroli biletów przez trzech kontrolerów, pomiędzy jednym z kontrolerów, a pasażerem doszło do awantury, która przeobraziła się w szarpaninę. Do szarpiących się mężczyzn dołączył drugi z kontrolerów biletów.

W wyniku zdarzenia tramwaj linii 9 został zatrzymany, a ruch szynowy na ul. Narutowicza w kierunku ul. Kopcińskiego wstrzymany do godz. 20:53.

Wszystkie osoby które był świadkami przedmiotowego zdarzenia bądź osoby mające jakąkolwiek informację mogącą posłużyć w ustaleniu przebiegu i okoliczności zdarzenia proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z I Komisariatem Policji w Łodzi; przez całą dobę z dyżurnym I Komisariatu KMP w Łodzi tel.042 665 14 00 lub 14 01 lub w godzinach 08:00 – 16:00 z nr tel 042 665 48 67


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
kontroler
Łódź
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.