TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łódź: Pobicie kontrolera MPK
InfoBus.pl - Opublikowano: 17.05.2017 12:29:22

W I Komisariacie KMP w Łodzi prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w sprawie mającego miejsce w dniu 08 maja 2017 roku w Łodzi przy ul. Narutowicza uszkodzenia ciała kontrolera biletów przez pasażera tramwaju linii 9.

Do omawianego zdarzenia doszło w pierwszym wagonie tramwaju linii 9 jadącego ul. Narutowicza w kierunku ul. Kopcińskiego, od przystanku przy ul. Kilińskiego do przystanku przy Placu Dąbrowskiego w dniu 08 maja 2017 roku około godz. 20:20.

Podczas przeprowadzanej kontroli biletów przez trzech kontrolerów, pomiędzy jednym z kontrolerów, a pasażerem doszło do awantury, która przeobraziła się w szarpaninę. Do szarpiących się mężczyzn dołączył drugi z kontrolerów biletów.

W wyniku zdarzenia tramwaj linii 9 został zatrzymany, a ruch szynowy na ul. Narutowicza w kierunku ul. Kopcińskiego wstrzymany do godz. 20:53.

Wszystkie osoby które był świadkami przedmiotowego zdarzenia bądź osoby mające jakąkolwiek informację mogącą posłużyć w ustaleniu przebiegu i okoliczności zdarzenia proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z I Komisariatem Policji w Łodzi; przez całą dobę z dyżurnym I Komisariatu KMP w Łodzi tel.042 665 14 00 lub 14 01 lub w godzinach 08:00 – 16:00 z nr tel 042 665 48 67


Sprawdź też:
wypadek
kontroler
Łódź

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.