TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łódzkie: Autobus zderzył się z lokomotywą
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 28.08.2018 11:58:33

Trzech poszkodowanych w zderzeniu lokomotywy z autobusem.

Trzy osoby zostały poszkodowane w zderzeniu lokomotywy spalinowej z autobusem, do którego doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Skronina w powiecie opoczyńskim (Łódzkie).

Jak poinformował rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi Jędrzej Pawlak, dwoje poszkodowanych - kierowcę i pasażera autobusu - przetransportowano do szpitala. Ich stan określa się jako ciężki.

Trzecim poszkodowanym jest maszynista lokomotywy.

Na miejscu działają służby, m.in. trzy jednostki straży pożarnej. Zablokowana jest jednotorowa trasa towarowa Opoczno - Końskie.(PAP)

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Łódzkie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.