TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łódzkie: Zderzeniu busa z pociągiem
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 30.08.2018 12:42:17

Pięć osób poszkodowanych w zderzeniu busa z pociągiem - Miedniewicach w pow. skierniewickim (Łódzkie).

Pięć osób zostało rannych podczas zderzenia busa z pociągiem w Miedniewicach w pow. skierniewickim (Łódzkie), do którego doszło po godz. 7 w czwartek, 30 sierpnia.

Jak poinformował rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi Jędrzej Pawlak, podczas wypadku poszkodowanych zostało pięć osób. Jedna z nich w stanie ciężkim została odwieziona do szpitala w Łodzi śmigłowcem, pozostałe trafiły do szpitala w Skierniewicach.

Bus zderzył się z pociągiem służbowym (nie przewożącym pasażerów) relacji Gdynia - Rzeszów. Na miejscu zdarzenia pracują obecnie służby, m.in. policja, która będzie ustalać przyczynę zdarzenia.(PAP


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Łódzkie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.