TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Londyn: Wypadek dwóch piętrowych autobusów
LONDYNEK.NET - Opublikowano: 16.11.2018 11:38:37

11 listopada - w dzielnicy Croydon w południowym Londynie - doszło do wypadku, w którym uczestniczyły dwa autobusy i samochód - informuje "Metro".

11 listopada - w dzielnicy Croydon w południowym Londynie - doszło do wypadku, w którym uczestniczyły dwa autobusy i samochód - informuje "Metro".

Kierowca double deckera linii 198 został aresztowany pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i jest przetrzymywany na posterunku policji w południowym Londynie.

Świadkowie relacjonują, że mężczyzna zjechał z drogi, po czym wjechał w przystanek autobusowy. Przy okazji uderzył w inny autobus i samochód osobowy.

W sumie obrażenia odniosło 18 osób. 15-letnią pasażerkę autobusu linii 198 w stanie krytycznym przetransportowano do szpitala śmigłowcem pogotowia lotniczego. Większość pozostałych poszkodowanych nie wymagała hospitalizacji i została opatrzona na miejscu. Policja wszczęła śledztwo w sprawie wypadku.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
W. Brytania
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.