TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

LOT-em z Warszawy do Wrocławia za 159 zł! W obie strony!
InfoAir.pl - Opublikowano: 26.08.2020 14:51:30
LOT-em z Warszawy do Wrocławia za 159 zł! W obie strony!

Sprawdź, które kierunki czekają na Ciebie w Szalonej Środzie 26.08. Loty z LOT-em już od 159 PLN w obie strony.

Sprawdź, które kierunki czekają na Ciebie w Szalonej Środzie 26.08. Loty z LOT-em już od 159 PLN w obie strony.

Użyj kodu promocyjnego i ciesz się dodatkowymi zniżkami na wszystkie kierunki. Oferta ważna tylko do północy.

Tylko teraz: bilety na trasie Warszawa – Wrocław i Wrocław – Warszawa już od 159 PLN w obie strony. Okres podróży: 01.09.2020 - 30.11.2020.

Loty do Dublina już od 229 PLN w obie strony

Odkryj nowy kierunek LOT-u w jeszcze niższej cenie. Dublin zachwyca niepowtarzalną atmosferą i licznymi zabytkami. Koniecznie trzeba zobaczyć Zamek Dubliński i Katedrę Kościoła Chrystusowego z 1172 roku. Jedną z największych atrakcji jest Trinity College, uniwersytet założony w 1592 roku.

Loty do Kijowa Kijów już od 279 PLN w obie strony

Fani historii z pewnością docenią Kijów. Jest to jedno z najstarszych miast w Europie Wschodniej, które zachwyca pięknymi zabytkami. Miłośnicy literatury dodatkowo mogą odwiedzić tajemnicze muzeum Michała Bułhakowa, autora "Mistrza i Małgorzaty".

Loty do Pragi Praga już od 299 PLN w obie strony

Historia Pragi sięga pierwszego tysiąclecia, a jej ślady wciąż widoczne są w mieście. Wędrując brukowanymi uliczkami można natknąć się na starożytne kapliczki, a także gotyckie i barokowe katedry. Uroku dodają praskie galerie, w których znajdują się kolekcje dzieł sztuki z różnych epok oraz rozsiane po mieście rzeźby.

Loty na Mazury Leć na Warmię i Mazury!

Zaplanuj wypoczynek w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich – malownicze lasy i jeziora, puszcze i rezerwaty, a także ciekawe zabytki i atrakcje dla rodziny zachwycają przybywających tu turystów. To wymarzone miejsce na wypoczynek o każdej porze roku.

Loty do Bydgoszczy Zaplanuj podróż do Bydgoszczy

Poznaj miasto przyjazne inwestorom, sprawdź ofertę terenów inwestycyjnych! Czekają na Ciebie unikatowe muzea, zabytkowa architektura, doskonała kuchnia i gościnni mieszkańcy. Sprawdź również dokąd możesz polecieć z Bydgoszczy.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT