TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

LOT wraca z promocjami: Szalona Środa
InfoAir.pl - Opublikowano: 08.07.2020 18:04:42
LOT wraca z promocjami: Szalona Środa

Zaplanuj europejski city break z LOT. Loty już od 299 PLN w obie strony.

Zaplanuj europejski city break z LOT. Loty już od 299 PLN w obie strony.

Użyj kodu CRAZY20 i ciesz się jeszcze większą zniżką. Oferta dotyczy podróży od 15.07.2020 do 31.08.2020. Oferta ważna tylko do północy.

Loty do Lwowa Lwów już od 299 PLN w obie strony

Odkryj Lwów - perłę ukraińskiej kultury narodowej z licznymi zabytkami i historycznym centrum wpisanym na listę dziedzictwa narodowego UNESCO. Miasto jest również idealnym miejscem dla miłośników sztuki i architektury, a także dla fanów podróży kulinarnych.

Loty do Odessy Odessa już od 329 PLN w obie strony

Położona w południowej części Ukrainy Odessa jest miastem, w którym przez prawie 300 dni w roku świeci słońce. Malowniczo ulokowana na wzgórzach nad Zatoką Odeską jest jednym z najważniejszych portów Morza Czarnego. Na spragnionych szumu fal czekają miejskie plaże i delfinarium.

Loty do Lublany Lublana już od 349 PLN w obie strony

Wybierz się na spacer klimatycznymi uliczkami, odwiedź jedną z restauracji położonych wzdłuż rzeki lub odwiedź zamek, który wznosi się na malowniczym wzgórzu.

Loty Rzeszów - Szczecin Nowe połączenie Rzeszów – Szczecin

Odkryj nasze nowe bezpośrednie połączenie z Rzeszowa do Szczecina. Loty na trasie Rzeszów - Szczecin będą się odbywać 2 razy w tygodniu. Loty już od 199 PLN w obie strony. Pierwszy lot: 16.07.2020. Szczegóły na lot.com.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT