TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lotnisko Modlin w PolskimBusie. Z OKBus
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.03.2017 08:53:35
PolskiBus do Modlina

Od 13 marca platforma PolskiBus.com udostępniła możliwość zakupu biletu na podróż pomiędzy centrum Warszawy, a popularnym lotniskiem w Modlinie.

W ramach nowej oferty połączenia będą obsługiwane przez przewoźnika ModlinBus, we współpracy z partnerską marką OKBus. Pierwsze kursy ruszą już w najbliższy poniedziałek, 20 marca, a bilety w atrakcyjnych cenach można kupować już teraz na www.PolskiBus.com.

-"Wielokrotnie otrzymywaliśmy od naszych Pasażerów prośby dotyczące możliwości dojazdu do Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa / Modlin. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, chcielibyśmy powitać na pokładzie PolskiBus.com naszego nowego partnera ? firmę ModlinBus! Wspólnie zapewniamy niezwykle dogodną ofertę dla osób, które dojeżdżają naszymi autokarami do stolicy, by wybrać się w dalszą zagraniczną podróż samolotem. Dzięki tej współpracy nasi klienci otrzymują dostęp do kilkunastu codziennych, bezpośrednich połączeń lotniskowych w formie "shuttle bus", co sprawia, że nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i komplementarna. Zachęcam do rezerwowania biletów już dziś na stronie www.polskibus.com ? mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Bardzo cieszy nas rozpoczęcie sprzedaży biletów na platformie PolskiBus.com, ponieważ oferta łatwego i ekspresowego dojazdu do Modlina dotrze do jeszcze większej liczby klientów. Naszym celem jest, aby ta unikalna usługa miała jak najszerszy odbiór, dlatego w nadchodzących tygodniach planujemy zwiększyć liczbę kursów na tej trasie ? powiedział Tomasz Sadowski, prezes ModlinBus.

W ramach linii MB1 podróż pomiędzy Placem Defilad w Warszawie a Lotniskiem Warszawa / Modlin będzie trwała tylko ok. 45 minut. Do dyspozycji pasażerów będzie aż do 20 dogodnych kursów dziennie w każdą stronę, a oferta przejazdów będzie dostosowana do obowiązującego w danym dniu tygodnia rozkładu lotów. Przejazdy będą realizowane przez wysokiej jakości komfortowe autokary Scania oraz busy Mercedes Sprinter. Wszystkie pojazdy ModlinBus oraz OKBus wyposażone są w Wi-Fi, komfortowe fotele, gniazdka elektryczne, system rozrywki pokładowej oraz klimatyzację. Podróżni będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

Na razie na platformie PolskiegoBusa można kupić bilety na trasę Warszawa Centrum ? Lotnisko Modlin. Niedostępny jest przystanek przy stacji Metro Młociny.


Sprawdź też:
PolskiBus
ModlinBus
OKBus
Modlin

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.