TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lotnisko Modlin w PolskimBusie. Z OKBus
InfoBus.pl - Opublikowano: 14.03.2017 08:53:35
PolskiBus do Modlina

Od 13 marca platforma PolskiBus udostępniła możliwość zakupu biletu na podróż pomiędzy centrum Warszawy, a popularnym lotniskiem w Modlinie.

Od 13 marca platforma PolskiBus.com udostępniła możliwość zakupu biletu na podróż pomiędzy centrum Warszawy, a popularnym lotniskiem w Modlinie.

W ramach nowej oferty połączenia będą obsługiwane przez przewoźnika ModlinBus, we współpracy z partnerską marką OKBus. Pierwsze kursy ruszą już w najbliższy poniedziałek, 20 marca, a bilety w atrakcyjnych cenach można kupować już teraz na www.PolskiBus.com.

-"Wielokrotnie otrzymywaliśmy od naszych Pasażerów prośby dotyczące możliwości dojazdu do Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa / Modlin. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, chcielibyśmy powitać na pokładzie PolskiBus.com naszego nowego partnera ? firmę ModlinBus! Wspólnie zapewniamy niezwykle dogodną ofertę dla osób, które dojeżdżają naszymi autokarami do stolicy, by wybrać się w dalszą zagraniczną podróż samolotem. Dzięki tej współpracy nasi klienci otrzymują dostęp do kilkunastu codziennych, bezpośrednich połączeń lotniskowych w formie "shuttle bus", co sprawia, że nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i komplementarna. Zachęcam do rezerwowania biletów już dziś na stronie www.polskibus.com ? mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Bardzo cieszy nas rozpoczęcie sprzedaży biletów na platformie PolskiBus.com, ponieważ oferta łatwego i ekspresowego dojazdu do Modlina dotrze do jeszcze większej liczby klientów. Naszym celem jest, aby ta unikalna usługa miała jak najszerszy odbiór, dlatego w nadchodzących tygodniach planujemy zwiększyć liczbę kursów na tej trasie ? powiedział Tomasz Sadowski, prezes ModlinBus.

W ramach linii MB1 podróż pomiędzy Placem Defilad w Warszawie a Lotniskiem Warszawa / Modlin będzie trwała tylko ok. 45 minut. Do dyspozycji pasażerów będzie aż do 20 dogodnych kursów dziennie w każdą stronę, a oferta przejazdów będzie dostosowana do obowiązującego w danym dniu tygodnia rozkładu lotów. Przejazdy będą realizowane przez wysokiej jakości komfortowe autokary Scania oraz busy Mercedes Sprinter. Wszystkie pojazdy ModlinBus oraz OKBus wyposażone są w Wi-Fi, komfortowe fotele, gniazdka elektryczne, system rozrywki pokładowej oraz klimatyzację. Podróżni będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

Na razie na platformie PolskiegoBusa można kupić bilety na trasę Warszawa Centrum ? Lotnisko Modlin. Niedostępny jest przystanek przy stacji Metro Młociny.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
ModlinBus
OKBus
Modlin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.