TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łowicz: Nowa siedziba serwisu Scania
InfoBus.pl - Opublikowano: 04.07.2018 13:45:46

owa siedziba będzie mieścić się przy obwodnicy, przy drodze krajowej numer 14.

Po 16 latach serwis Scania w Łowiczu zmienia lokalizację. Nowa siedziba będzie mieścić się przy obwodnicy, przy drodze krajowej numer 14. Właścicielem placówki jest firma Scan-Partner Sp. z o.o., autoryzowany diler Scania.

Nowoczesny obiekt serwisowy w Łowiczu będzie wyposażony w trzy stanowiska o długości 26 m oraz jedno stanowisko o długości 14 m. Całkowita powierzchnia działki wynosi 9000 m2.

W nowej lokalizacji będzie świadczony pełen zakres usług związanych z przeglądem i naprawą pojazdów ciężarowych, naczep i autobusów, a także naprawy powypadkowe, montaż urządzeń Toll Collect, kalibracja tachografów cyfrowych oraz całodobowa pomoc Scania Assistance. Ponadto otwarte zostanie nowoczesne biuro handlowe oferujące sprzedaż pojazdów nowych, jak i używanych.

– Jestem przekonany, że nowa siedziba pozwoli nam jeszcze sprawniej realizować powierzone nam zadania, zarówno w obszarze obsługi klientów i ich pojazdów, jak i współpracy z partnerami biznesowymi. Tworzymy atrakcyjną i komfortową przestrzeń przy zachowaniu najwyższych standardów Scania – komentuje Andrzej Granosik, członek Zarządu Scan-Partner Sp. z o.o.

Zmiana siedziby serwisu Scania w Łowiczu to najnowsza inwestycja firmy Scan-Partner Sp. z o.o., autoryzowanego dilera Scania. Firma działa od 1995 roku głównie na terenie województwa łódzkiego. Poza Łowiczem, placówki firmy mieszczą się w Rzgowie (siedziba firmy), Sieradzu i Tomaszowie Mazowieckim.


Nowy adres serwisu Scania w Łowiczu: ul. Uchanka 2, 99-400 Łowicz. Otwarcie serwisu jest planowane na przełomie września i października 2018 r.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
serwis
Scania
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.