TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lubartów: Kaczka zbiła szybę w gimbusie
SUPER EXPRESS - Opublikowano: 14.03.2017 12:03:41

Jak informuje Super Express - 9 marca 2017 r,. w autobus przewożący dzieci do szkoły uderzyła przelatująca kaczka. Siłą uderzenia zbiła przednią szybę, wpadając prosto do wnętrza pojazdu.

Kierowcy autobusu na szczęście udało się zachować zimną krew i szybko zatrzymać pojazd w miejscu.

Sytuacja ta miała miejsce wczoraj, 9 marca między godziną 7:00 a 8:00 rano. Autobus przejeżdżający przez miejscowość Rudno wiózł dzieci do szkoły w Michowie. Zanim tam jednak dojechał, wydarzył się pewien incydent - mianowicie nadlatująca kaczka wpadła prosto w przednią szybę autobusu. Zbiła ją swoją siłą rozpędu i wpadła do środka. Kierowcy udało się zachować zimną krew i mimo całkowitego braku przedniej szyby oraz szkła, które się na niego posypało, spokojnie zatrzymał autobus. Dzięki temu nikomu nic się nie stało - jedno dziecko zostało zranione przez odłamek szkła, ale to tylko niegroźne zadrapanie. Mężczyzna prowadzący autobus też został jedynie lekko zadrapany.

Kaczka, która spowodowała to całe zamieszanie nie przeżyła.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Lubartów

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.