TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lublin: MPK zleci dostawy filtrów do autobusów
InfoBus.pl - Opublikowano: 04.01.2019 16:40:22

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o ogłoszonym przetargu na sukcesywne dostawy filtrów do autobusów

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o ogłoszonym przetargu na sukcesywne dostawy filtrów do autobusów

Dane zamawiającego:

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

20-260 Lublin

Antoniny Grygowej 56,

Tel. 81 71-00-388

E-mail zaopatrzenie@mpk.lublin.pl

WWW www.mpk.lublin.pl

Przedmiot zamówienia:

Sukcesywne dostawy filtrów do autobusów marki: Autosan, Jelcz, Mercedes, Neoplan i Solaris oraz trolejbusów marki Solaris Trollino i Ursus

1. Oferowane produkty muszą być fabrycznie nowe:

- produkty oryginalne muszą posiadać oryginalne oznaczenia wskazanego numeru katalogowego oraz nazwę producenta pojazdu lub firmy posiadającej dopuszczenie producenta pojazdu (na wyrobie lub opakowaniach jednostkowych),

- w przypadku wskazania w ofercie nazwy producenta części, dostarczone towary muszą posiadać oznaczenie tego producenta. Nie dopuszcza się zamiennego dostarczania części innych producentów.

2. Wymagane okresy gwarancji nie krótsze niż 12 miesięcy od daty zamontowania części w pojeździe.

3. Dostawa realizowana będzie transportem wykonawcy lub zleconym przez wykonawcę na jego koszt, w terminie do 5 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia do magazynów zamawiającego, zlokalizowanych w Lublinie przy ul. A. Grygowej 56.

4. Warunki płatności: zapłata przelewem w terminie minimum 21 dni od dnia doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej faktury, na konto podane na fakturze, pod warunkiem, że dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem.

5. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za oferowane produkty.

6. Zamawiający w oparciu o złożone oferty wykonawców tworzy bazy asortymentowo-cenowe, stanowiące podstawę do tworzenia zamówień. Ilości zamawianego towaru będą ustalone w oparciu o bieżące potrzeby zamawiającego – ilości podane w rubrykach "zużycie w 2017" oraz "zużycie w 2018" mają wyłącznie charakter informacyjny.

7. W przypadku otrzymania przez zamawiającego kilku ofert o takiej samej najkorzystniejszej cenie, zamawiający wystąpi o złożenie dodatkowych ofert w celu wybrania wykonawcy, którego oferta będzie najkorzystniejsza.

8. Zakupy pozycji nie wymienionych w bazach asortymentowych realizowane będą indywidualnie w oparciu o dodatkowe postępowania - uzupełniające zaproszenia do składania ofert.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 21 styczeń 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
filtry do autobusów
filtry
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne
MPK
Lublin
MPK Lublin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.