TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lublin: Pijany wjechał w dacię i w trolejbus
WWW.LUBLIN112.PL - Opublikowano: 14.04.2017 11:30:42

Jak informuje portal lublin112.pl - 13 kwietnia kolejny kompletnie pijany kierowca na al. Kraśnickiej wjechał w jadące przed nim auto, doprowadzając do zderzenia trzech pojazdów, w tym trolejbusu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 13 na al. Kraśnickiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Nałęczowską zderzyły się trzy auta, 2 samochody osobowe i pojazd komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, wszystkie trzy pojazdy jechały w kierunku Kraśnika. Na światłach zatrzymał się trolejbus, zaś za zanim dacia, kierowca renaulta jadący za dacią, nie wyhamował i uderzył w tył poprzedzającego pojazdu, ten z kolei uderzył jeszcze w trolejbus.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca kolizji był kompletnie pijany. Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu. Gdy kierowca renaulta wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania samochodem pod wpływem alkoholu, grozi mu za to do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

fot. www.lublin112.pl

WIĘCEJ
Sprawdź też:
wypadek
Lublin

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.