TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lublin: Trolejbusem z promilami
KURIER LUBELSKI - Opublikowano: 02.10.2018 14:17:09 1 komentarz

Lublin: Pijana kobieta kierowała trolejbusem. Wpadła przez przypadek.

Jak informuje Kurier Lubelski - pijana kobieta prowadziła trolejbus. Wpadła przypadkowo kiedy z pojazdu odłączył się pałąk i uderzył w samochód osobowy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 15 na ul. Armii Krajowej w rejonie skrzyżowania z ul. Bohaterów Monte Cassino. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do kolizji z udziałem trolejbusu i samochodu marki Fiat.

Jak się okazało, kolizji nie było. Podczas jazdy trolejbusu nagle z trakcji elektrycznej odłączył się tzw. pałąk. Wyrwany ślizg uderzył następnie w jadącego za trolejbusem fiata. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kiedy przyjechali mundurowi na miejscu obecny był już pracownik z nadzoru ruchu.

Policjant z patrolu sprawdził stan trzeźwości kierujących pojazdami. Kierowca fiata był trzeźwy, ale okazało się, że nietrzeźwa jest kobieta kierująca trolejbusem. Badanie wykazało około 1 promila w jej organizmie.

Kobiecie zabrano uprawnienia do kierowania. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą teraz policjanci z VII komisariatu, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
promile
Lubelskie
  • ostam11 – 03.10.2018

    To było 13.09

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.