TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lublin: Wandal poszukiwany
SPOTTEDLUBLIN.P - Opublikowano: 26.02.2018 16:09:58

Policjanci poszukują wandala, który wybił szybę w autobusie komunikacji miejskiej.

Policjanci poszukują wandala, który wybił szybę w autobusie komunikacji miejskiej. Mężczyzna chciał wysiąść z jadącego autobusu.

Do zdarzenia doszło 20 stycznia, po godz. 23.00 w Lublinie, w autobusie komunikacji miejskiej w okolicy przystanku Muzyczna 02. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

– Młody mężczyzna, zdenerwowany tym, że nie zdążył wysiąść próbuje siłą otworzyć drzwi pomimo, że autobus już jedzie. Po chwili kopie w drzwi powodując wybicie szyby – informuje podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Straty oszacowano na 1175 złotych. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania proszone są o kontakt pod nr tel. (81)535-48-00 lub 997. Policjanci zapewniają anonimowość.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
wandal
MPK Lublin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.