TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lubuskie: Zderzenie dwóch autobusów
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 24.09.2018 11:21:03

Pięć osób zostało poszkodowanych w wyniku zderzenia dwóch autobusów PKS-u, do którego doszło w niedzielę - 23 września - po południu w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Pięć osób zostało poszkodowanych w wyniku zderzenia dwóch autobusów PKS-u, do którego doszło w niedzielę - 23 września - po południu w Nowogrodzie Bobrzańskim.

-"Ich życie nie jest zagrożone – poinformowała rzeczniczka zielonogórskiej policji Małgorzata Stanisławska.

Rzeczniczka powiedziała PAP, że jedna osoba została przetransportowana do szpitala na badania przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a cztery inne osoby zawiozły karetki. Wszyscy poszkodowani byli przytomni.

"Wyniki badań osób uskarżających się na dolegliwości po tym zdarzeniu zadecydują, czy zostanie one zakwalifikowane jako wypadek, czy też jako kolizja" – dodała Stanisławska.

Autobusy PKS-u z Żar zderzyły się krótko po godzinie 16 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Zielonogórskiej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej jeden z kierowców nie zachował ostrożności i zjechał na przeciwny pas ruchu. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

W związku z wypadkiem nie ma poważnych utrudnień w ruchu tranzytowym. Zablokowane jeszcze skrzyżowanie można objechać innymi ulicami Nowogrodu Bobrzańskiego. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Lubuskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.