TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Majerbus z promocją na linii Zakopane-Kołobrzeg
InfoBus.pl - Opublikowano: 28.03.2019 17:48:05
Majerbus z promocją na linię Zakopane-Kołobrzeg

Od 11 kwietnia w ramach promocji firma Majerbus oferuje o 50% tańsze bilety na połączenie Zakopane – Kołobrzeg.

Od 11 kwietnia w ramach promocji firma Majerbus oferuje 50% zniżkę na połączenie Zakopane – Kołobrzeg, czyli bilet na tę trasę można kupić już w cenie 53 PLN brutto.

Linia Zakopane – Kołobrzeg firmy Majerbus przebiega przez takie miasta jak Kraków, Katowice, Wrocław, Leszno, Poznań, Szczecinek, Ustronie Morskie, Koszalin.

Jest to obecnie druga co do długości autobusowa linia w Polsce.

Jej obsługą zajmuje się firma Majerbus z siedzibą w Zakopanem. Wszystkie autobusy wyposażone są w WiFi, gniazdka 230V, rozkładane i rozsuwane fotele , stoliczki oraz podnóżki. Każdy fotel wyposażony posiada też pasy.

Promocja potrwa do 25 kwietnia. Bilety można kupić na stronie www.majerbus.pl , www.dworzeconline.pl lub na www.e-podróżnik.plSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Majerbus
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.