TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Malbork: MZK kupi 5 autobusów elektrycznych wraz z systemem ładowania
InfoBus.pl - Opublikowano: 26.10.2019 23:43:22

Miejski Zakład Komunikacji w Malborku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę autobusów elektrycznych oraz systemu do ich ładowania

Miejski Zakład Komunikacji w Malborku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę autobusów elektrycznych oraz systemu do ich ładowania

Dane zamawiającego:

Miejski Zakład Komunikacji w Malborku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

82-200 Malbork

Gen. de Gaulle'a 71

Tel. +48 556478550

Fax. +48 556478550-46

E-mail mzk-mk@mzk.malbork.pl

WWW www.mzk.malbork.pl

Przedmiot zamówienia:

Dostawa autobusów elektrycznych oraz systemu do ich ładowania na rzecz Miejskiego Zakładu Komunikacji w Malborku Sp. z o.o. w Malborku z podziałem na 2 części:

Część nr 1 - Dostawa autobusów elektrycznych - 5 szt;

Część nr 2 - Dostawa stacji ładowania autobusów elektrycznych.

Zakup autobusów elektrycznych będzie częściowo finansowany ze środków NFOŚiGW w ramach przedsięwzięcia w ramach II naboru Programu priorytetowego System zielonych inwestycji (GIS - Green Investmwnt Scheme) - GEPARD - Bezemisyjny transport publiczny pn: "Wymiana taboru na autobusy elektryczne w Mieście Malbork" nr 463/2018.

Zamawiający informuje na podstawie art. 93 ust. 1a pkt 1 ustawy, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 5 listopad 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
elektryk
autobus elektryczny
Miejski Zakład Komunikacji
MZK Malbork
Malbork
MZK
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.