TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Malta: Piętrowy autokar uderzył w drzewo
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 10.04.2018 10:55:18

9 kwietnia piętrowy otwarty autokar przewożący turystów niedaleko stolicy Malty, Valetty, zahaczył o zwisającą gałąź drzewa.

9 kwietnia piętrowy otwarty autokar przewożący turystów niedaleko stolicy Malty, Valetty, zahaczył o zwisającą gałąź drzewa. W poniedziałkowym wypadku zginęły dwie osoby, a 45 zostało rannych.

Do wypadku doszło w popularnym turystycznym mieście Żurrieq pod Valettą, słynnym z ruin i Błękitnej Groty na południowo-wschodnim krańcu wyspy.

Jak podało maltańskie ministerstwo zdrowia, większość rannych to Belgowie i Brytyjczycy. Wśród rannych jest 12 dzieci, w tym dwoje ma poważne obrażenia.

Zginęło dwóch pasażerów z górnego pokładu; na nim znajdowała się także większość osób, które doznały obrażeń. 24-letni kierowca autokaru wyszedł z wypadku bez szwanku. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Malta
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.