TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Manchester: Zderzyły się autobusy
ONET.PL - Opublikowano: 13.03.2018 13:10:13

7 marca w Manchesterze doszło do kolizji, w której uczestniczyły dwa autobusy

Jak informuje Onert.pl - 7 marca w Manchesterze doszło do kolizji, w której uczestniczyły dwa autobusy. Zderzyły się na skrzyżowaniu Aytoun Street i Minshull Street. Czternaście osób jest rannych, w tym kierowcy pojazdów.

Według informacji Metro, służby ratunkowe pojawiły się na miejscu, tuż obok stacji Machester Picadilly ok. godz. 7:30. Wszyscy poszkodowani otrzymali pomoc na miejscu, większość nie odniosła poważnych obrażeń. Jednak jak podaje pogotowie, dwie osoby musiały zostać przewiezione do szpitala Manchester Royal Infirmary. Z czego stan jednej z nich jest określany jako poważny.

- Zostaliśmy wezwani o godz. 7:34 do kolizji drogowej z udziałem dwóch piętrowych autobusów – powiedział rzecznik Greater Manchester Fire and Rescue Service. Pomagamy służbom ratunkowym w leczeniu rannych, a także zabezpieczamy miejsce zdarzenia – dodał.

Na miejscu pracowały ekipy, które usunęły uszkodzone pojazdy. Policja zabezpieczyła teren wypadku i bada jego przyczyny.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
W. Brytania
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.