TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mazowieckie: Autobus potrącił 80-letnią kobietę
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 18.07.2019 11:49:34

Mazowieckie/ Autobus potrącił 80-letnią kobietę na przejściu w Kołbieli.

O godz. 9, w okolicy ul. 1-go Maja w Kołbieli (dk 50), autobus rejsowy relacji Mińsk Mazowiecki-Kołbiel potrącił na przejściu dla pieszych ok. 80-letnią kobietę. Poszkodowaną przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala - powiedział PAP oficer prasowy KPP w Otwocku nadkom. Daniel Niezdropa.

Wcześniej GDDKiA informowała, że droga jest zablokowana. Obecnie wprowadzono już ruch wahadłowy. Niezdropa zaznaczył, że trzeba się liczyć z tym, że ruch będzie spowolniony.

"Na miejscu przeprowadzono oględziny. Trwają tam jeszcze czynności policyjne" - poinformował oficer prasowy.

Jak dodał, starsza kobieta z uwagi na odniesione obrażenia została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Kierowcę autobusu był trzeźwy.(PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.