TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mazowieckie: Autobus zjechał do rowu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 19.02.2020 15:35:59

19 lutego na drodze lokalnej pomiędzy miejscowością Zabieżki a Augustówka autobus zjechał do rowu. Dwie osoby zostały ranne.

Na drodze lokalnej pomiędzy miejscowością Zabieżki a Augustówka autobus zjechał do rowu. Dwie osoby zostały ranne - przekazał 19 lutego PAP mł. kpt. Maciej Łodygowski z otwockiej straży pożarnej.

Informację o zdarzeniu służby dostały w środę około godziny 7.30. "Na drodze lokalnej autobus zjechał do rowu i pochylił się na prawy bok" - poinformował strażak.

Dodał, że autobusem podróżowało w sumie siedem osób - sześciu pasażerów i jeden kierowca. "Cztery osoby opuściły autobus przed naszym przybyciem i odjechały z miejsca zdarzenia. Wewnątrz pozostały dwie osoby, które samodzielnie nie mogły opuścić autobusu" - podał Łodygowski.

"Na miejscu był również śmigłowiec LPR, ponieważ w zgłoszeniu, które otrzymaliśmy, była informacja nawet o siedmiu osobach poszkodowanych" - powiedział rzecznik otwockiej straży pożarnej.

Jedna osoba została zabrana śmigłowcem do szpitala, a druga karetką.

Jolanta Maliszewska z Kolei Mazowieckich podała, że autobus był zastępczą komunikacją autobusową uruchomioną na czas remontu linii kolejowej. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Mazowieckie