TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mazowieckie: Autobus zjechał do rowu
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 19.02.2020 15:35:59

19 lutego na drodze lokalnej pomiędzy miejscowością Zabieżki a Augustówka autobus zjechał do rowu. Dwie osoby zostały ranne.

Na drodze lokalnej pomiędzy miejscowością Zabieżki a Augustówka autobus zjechał do rowu. Dwie osoby zostały ranne - przekazał 19 lutego PAP mł. kpt. Maciej Łodygowski z otwockiej straży pożarnej.

Informację o zdarzeniu służby dostały w środę około godziny 7.30. "Na drodze lokalnej autobus zjechał do rowu i pochylił się na prawy bok" - poinformował strażak.

Dodał, że autobusem podróżowało w sumie siedem osób - sześciu pasażerów i jeden kierowca. "Cztery osoby opuściły autobus przed naszym przybyciem i odjechały z miejsca zdarzenia. Wewnątrz pozostały dwie osoby, które samodzielnie nie mogły opuścić autobusu" - podał Łodygowski.

"Na miejscu był również śmigłowiec LPR, ponieważ w zgłoszeniu, które otrzymaliśmy, była informacja nawet o siedmiu osobach poszkodowanych" - powiedział rzecznik otwockiej straży pożarnej.

Jedna osoba została zabrana śmigłowcem do szpitala, a druga karetką.

Jolanta Maliszewska z Kolei Mazowieckich podała, że autobus był zastępczą komunikacją autobusową uruchomioną na czas remontu linii kolejowej. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.