TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mazowieckie: Zderzenie autobusu i dostawczaka
WARSZAWAWPIGULCE.PL - Opublikowano: 22.05.2018 09:25:43

21 maja miało miejsce czołowe zderzenie autobusu miejskiego i dostawczaka.

Jak informuje portal warszawawpigulce.pl - 21 maja przed godziną 17.00 doszło do wypadku w miejscowości Majdan tuż pod Warszawą. Ze wstępnych ustaleń wynika, że autobus miejski zderzył się z samochodem dostawczym. Jedna osoba nie żyje, cztery są ranne.

Jak mówi nam nadkom. Daniel Niezdropa, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku, poszkodowanych jest łącznie pięć osób.

Jedna z nich, kierowca samochodu dostawczego, nie żyje. Pasażer tego pojazdu został zabrany do szpitala. Na miejscu pogotowie udzielono pomocy również trzem pasażerom autobusu miejskiego.


fot.warszawawpigulce.pl WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.