TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mazowieckie: Zderzenie pasażerskiego busa
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 23.08.2018 10:22:44

Sześć osób przewieziono do szpitala po zderzeniu pasażerskiego busa z samochodem osobowym na trasie krajowej nr 2 w Sulejówku.

22 sierpnia sześć osób przewieziono do szpitala po zderzeniu pasażerskiego busa z samochodem osobowym na trasie krajowej nr 2 w Sulejówku. Wskutek wypadku pas w kierunku Warszawy jest zablokowany, ruch odbywa się wahadłowo.

"Około godziny 13.30 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie, że na 498 kilometrze i 7 hektometrze drogi krajowej nr 2 mercedes sprinter przewożący pasażerów na trasie Biała Podlaska - Warszawa, jadąc w kierunku Warszawy najechał na tył citroena" - poinformowała w środę PAP Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Mazowieckim.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca pasażerskiego busa nie zachował wystarczającej odległości od jadącego przed nim citroena i uderzył w tył osobówki. W wyniku zderzenia do szpitala został przewieziony kierowca citroena i pięciu pasażerów busa. Jak dowiedział się PAP, obrażenia poszkodowanych nie zagrają ich życiu. Policjanci nie wykluczają, że zderzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

Informację o zderzeniu jako pierwsze podało RMF FM.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.