TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Megabus otrzymał sześć piętrowych autokarów Plaxton Panorama
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.01.2020 11:00:01
Megabus otrzymał sześć piętrowych autokarów Plaxton Panorama

Alexander Dennis Limited (ADL) dostarczył sześć autokarów Plaxton Panorama do Megabus, jednego z operatorów autokarów w Wielkiej Brytanii.

Alexander Dennis Limited (ADL) dostarczył sześć autokarów Plaxton Panorama do Megabus, jednego z operatorów autokarów w Wielkiej Brytanii.


Nowe autokary na trasie Anglia-Szkocja

Oferując 87 miejsc, autokary będą wykorzystywane na trasach obsługiwanych przez Megabus między Anglią a Szkocją. Autokary Plaxton Panorama posiadają nowe wnętrze specjalnie zaprojektowane dla Megabus. Ma ono na celu poprawić wrażenia pasażerów. Wnętrze jest tak rozplanowane, że pasażer ma możliwość zarezerwowania najpopularniejszych miejsc z przodu na górze i wokół stolików na dolnym pokładzie.

Piętrowy pojazd Plaxton ma 14,5 m długości i jest w pełni zgodny z przepisami dotyczącymi dostępności PSV, a osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich wsiadają do autokaru tylnymi drzwiami. Megabus będzie korzystał z autokarów na swoich ruchliwych trasach anglo-szkockich między Londynem, Manchesterem, Glasgow i Aberdeen. Dział autokarów ADL Plaxton ma długą historię projektowania i dostarczania autokarów o dużej przepustowości dla Megabus. Historia ta sięga czasów wprowadzenia pierwszych w Wielkiej Brytanii 15-metrowych autokarów jednopokładowych w 2007 roku i była kontynuowana ostatnio dzięki autokarom Plaxton Elite, których Megabus był pierwszym klientem.

Mark Ballam, trener handlowy w ADL, stwierdził, że: "Jako ostatni brytyjski producent autokarów, jesteśmy zachwyceni wprowadzeniem do Megabus dwupokładowego autokaru Plaxton Panorama i chcemy kontynuować to silne partnerstwo oraz zapewnić najwyższą dostępność miejsc dla najbardziej ruchliwych tras w sieci".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
intercity
Alexander Dennis
Plaxton
Wielka Brytania
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.