TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Megabus otrzymał sześć piętrowych autokarów Plaxton Panorama
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.01.2020 11:00:01
Megabus otrzymał sześć piętrowych autokarów Plaxton Panorama

Alexander Dennis Limited (ADL) dostarczył sześć autokarów Plaxton Panorama do Megabus, jednego z operatorów autokarów w Wielkiej Brytanii.

Alexander Dennis Limited (ADL) dostarczył sześć autokarów Plaxton Panorama do Megabus, jednego z operatorów autokarów w Wielkiej Brytanii.


Nowe autokary na trasie Anglia-Szkocja

Oferując 87 miejsc, autokary będą wykorzystywane na trasach obsługiwanych przez Megabus między Anglią a Szkocją. Autokary Plaxton Panorama posiadają nowe wnętrze specjalnie zaprojektowane dla Megabus. Ma ono na celu poprawić wrażenia pasażerów. Wnętrze jest tak rozplanowane, że pasażer ma możliwość zarezerwowania najpopularniejszych miejsc z przodu na górze i wokół stolików na dolnym pokładzie.

Piętrowy pojazd Plaxton ma 14,5 m długości i jest w pełni zgodny z przepisami dotyczącymi dostępności PSV, a osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich wsiadają do autokaru tylnymi drzwiami. Megabus będzie korzystał z autokarów na swoich ruchliwych trasach anglo-szkockich między Londynem, Manchesterem, Glasgow i Aberdeen. Dział autokarów ADL Plaxton ma długą historię projektowania i dostarczania autokarów o dużej przepustowości dla Megabus. Historia ta sięga czasów wprowadzenia pierwszych w Wielkiej Brytanii 15-metrowych autokarów jednopokładowych w 2007 roku i była kontynuowana ostatnio dzięki autokarom Plaxton Elite, których Megabus był pierwszym klientem.

Mark Ballam, trener handlowy w ADL, stwierdził, że: "Jako ostatni brytyjski producent autokarów, jesteśmy zachwyceni wprowadzeniem do Megabus dwupokładowego autokaru Plaxton Panorama i chcemy kontynuować to silne partnerstwo oraz zapewnić najwyższą dostępność miejsc dla najbardziej ruchliwych tras w sieci".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autokar
intercity
Alexander Dennis
Plaxton
Wielka Brytania