TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mełgiew: GPK kupi nowy autobus miejski do przewozu uczniów
InfoBus.pl - Opublikowano: 15.01.2018 20:26:02

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Mełgiew Sp. z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na zakup nowego, minimum 23 osobowego miejskiego autobusu do przewozu uczniów

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Mełgiew Sp. z o.o. informuje o ogłoszonym przetargu na zakup nowego, minimum 23 osobowego miejskiego autobusu do przewozu uczniów

Dane zamawiającego:

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Mełgiew Sp. z o.o.

21-007 Mełgiew

Partyzancka 2

Tel. 81 460 57 30, 512347746

Fax. 81 460 57 90

E-mail tolszak@melgiew.pl, gpk.melgiew@gmail.com

WWW ugmelgiew.bip.lubelskie.pl

Przedmiot zamówienia:

Dostawa 1 sztuki nowego, minimum 23 osobowego miejskiego autobusu do przewozu uczniów

Szczegółowe parametry techniczne autobusu stanowiącego przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

Pojazd musi być autobusem na minimum miejsc siedzących 22 pasażerów plus kierowca.

Silnik zamontowany w oferowanym autobusie musi spełniać normę emisji spalin – EURO 6

Konstrukcja pojazdu i zastosowany zespół napędowy powinny ograniczyć zużycie oleju napędowego. Zamawiający wymaga, aby średniomiesięczne zużycie eksploatacyjne oleju napędowego w terenie niezabudowanym w oferowanym autobusie wynosiło: nie więcej niż 11,0 dm3/100 km, na podstawie złożonego oświadczenia Wykonawcy na formularzu 2.1 do oferty, mając na uwadze odpowiedzialność karną za składanie fałszywych oświadczeń.

Zamawiający wymaga dysponowania na terenie Polski serwisem wykonującym naprawy i obsługi gwarancyjne i serwisowe dla oferowanego autobusu, w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego,.

W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą również: a) dostawa instrukcji obsługi pojazdu, instrukcji serwisowych i naprawczych oraz katalogi części zamiennych w formie elektronicznej i papierowej w języku polskim; b) szkolenie kierowców w zakresie czynności obsługi eksploatacyjnej, odczytywania i interpretowania sygnałów o nieprawidłowym funkcjonowaniu autobusu w siedzibie Zamawiającego.

W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zachodzą okoliczności określone w art. 29 ust. 1 i art. 30 ust. 1-3 PZP Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego winien wykazać, że oferowana przez Wykonawcę dostawa spełnia wymagania określone przez Zamawiającego

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 19 styczeń 2018 r.  

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
szkoła
przewóz uczniów
Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne
Mełgiew
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.