TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Miechów: Urząd Gminy i Miasta kupi dwa autobusy elektryczne
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.12.2018 17:55:12

Urząd Gminy i Miasta w Miechowie informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę 2 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich, niskopodłogowych z napędem elektrycznym

Urząd Gminy i Miasta w Miechowie informuje o ogłoszonym przetargu na dostawę 2 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich, niskopodłogowych z napędem elektrycznym

Dane zamawiającego:

Urząd Gminy i Miasta w Miechowie

32-200 Miechów

Sienkiewicza 25

Tel. +48 413830040

Fax. +48 413832378

E-mail gmina@miechow.eu

WWW www.miechow.eu

Przedmiot zamówienia:

Zakup 2 niskopodłogowych autobusów miejskich (klasa I) elektrycznych

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. fabrycznie nowych autobusów (rok produkcji 2018) miejskich, o długości całkowitej mieszczącej się w przedziale 8-10 m, niskopodłogowych z napędem elektrycznym, wyposażonych w elementy podnoszące użyteczność transportu publicznego oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz w system ładowania plug-in umożliwiający równoczesne ładowanie 2 autobusów.

Autobusy stanowiące przedmiot zamówienia, muszą:

1. być identyczne, pod względem parametrów technicznych i kompletacji, posiadać tą samą stylizację i kolorystykę (uprzednio zaakceptowaną przez Zamawiającego), wyposażenie i organizację przestrzeni pasażerskiej, być oznakowane w logotytpy Projektu w ramach którego zostaną zakupione i Gminy Miechów (wzór określi Zamawiający)

2. być wyprodukowane przez tego samego producenta

3. być dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

4. posiadać niezbędne dokumenty dopuszczające ich rejestrację i eksploatację w Polsce

5. posiadać właściwą konstrukcję(m.in. jakość oraz użyte materiały) oraz wykonanie zgodne z obowiązującymi w tym zakresie normami i przepisami.

Inwestycja realizowana w ramach zadania Niskoemisyjny system transportu miejskiego dla Miechowa, typ Zakup taboru autobusowego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, działanie 4.5 Niskoemisyjny Transport miejski, poddziałanie 4.5.2 Niskoemisyjny Transport miejski- SPR, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 10 styczeń 2019 r.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
tabor
elektryk
autobus elektryczny
Urząd Gminy i Miasta w Miechowie
Miechów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.