TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mikołów: Pożar autobusu tyskiego PKM
TYCHY.INFO - Opublikowano: 08.06.2018 13:11:41

W środę, 30 maja po godzinie 23.00 dyżurny SKKP PSP Mikołów otrzymał zgłoszenie o pożarze autobusu

Jak informuje portal tychy.info - wśrodę, 30 maja po godzinie 23.00 dyżurny SKKP PSP Mikołów otrzymał zgłoszenie o pożarze autobusu komunikacji miejskiej na zjeździe z DK 81 na DK 44 w kierunku Tychów.

Ze zgłoszenia wynikało, że w autobusie nie ma pasażerów, a kierowca opuścił pojazd.

Na miejsce wysłane zostały dwa zastępy JRG Mikołów oraz patrol policji. Po dotarciu zastępów KDR poprosił o wsparcie. Do działań zadysponowane zostały zastępy OSP Mikołów oraz OSP Mikołów Kamionka. Pożarem objęty był tył autobusu, gdzie znajduje się komora silnika. Strażacy szybko ugasili płonący autobus.

Po około trzech godzinach spalony autobus został odholowany do bazy. Działania na miejscu zakończone zostały około godziny 2.45. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności powstania pożaru.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Śląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.