TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mobilis na giełdzie pracy w Warszawie
INFOBUS.PL - Opublikowano: 28.02.2019 15:00:26
Mobilis na giełdzie pracy w Warszawie

Wczoraj, 27 lutego w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 171B, została zorganizowana giełda pracy na stanowisko kierowcy autobusu. Mobilis uczestniczył w tym wydarzeniu już po raz drugi.

Wczoraj, 27 lutego w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 171B, została zorganizowana giełda pracy na stanowisko kierowcy autobusu. Mobilis uczestniczył w tym wydarzeniu już po raz drugi.

W pierwszej giełdzie pracy Mobilis wziął udział jako pracodawca trzy lata temu. Firmie udało nam się wtedy pozyskać nowych pracowników i taką nadzieję przewoźnik wiąże również z tegorocznym wydarzeniem.

Kandydaci skierowani przez Urząd Pracy mieli możliwość zapoznania się w szerszym zakresie z firmą Mobilis Sp. z o.o. oraz proponowaną przez spółką ofertą pracy na stanowisku kierowcy autobusu. Były również rozmowy indywidualne z kandydatami.

Po uzyskaniu uprawnień do prowadzenia autobusów, które są finansowane w całości ze środków Urzędu Pracy, Mobilis zapewnia zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne wymierne korzyści dla Pracowników.

Udział w giełdzie pracy przynosi wymierne korzyści dla wszystkich uczestniczących stron: kandydaci mogą uzyskać bez kosztów nowy atrakcyjny zawód, Pracodawca pozyskuje nowych pracowników, Urząd Pracy oferuje możliwość zdobycia atrakcyjnej pracy dla osób bezrobotnych.

Mobilis jak widać znów wyszedł przed szereg jako jeden z nielicznych prywatnych przewoźników. I to się chwali. W końcu kierowców autobusów w Polsce jak na lekarstwo...


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Mobilis
kierowca
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.