TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MPK Łomża testuje minibus Stratos LF38
InfoBus.pl - Opublikowano: 18.05.2017 12:49:33 6 komentarzy
MPK Łomża testuje minibus Stratos LF38

Do dzisiaj potrwają w Łomży testy autobusu klasy MINI Iveco Stratos LF38 z zabudową czeskiej firmy SKD Trade A.S.

Do dzisiaj potrwają w Łomży testy autobusu klasy MINI Iveco Stratos LF38 z zabudową czeskiej firmy SKD Trade A.S.

Pojazd udostępniła przewoźnikowi firma ABP Bus & Coach. Sprawdzian potrwał od 11.05.2017 r. do 18.05.2017 r. Stratos LF38 to całkowicie niskopodłogowy minibus zabudowywany na podwoziach Iveco Daily o podwyższonej nośności.

Pojazd o długości 7,7-metra posiada dwoje dwuskrzydłowych drzwi otwieranych na zewnątrz. Jest napędzany silnikiem IVECO o mocy 125 kW który spełnia normę Euro 6. W zależności od zamówionej wersji silnik może współpracować z mechaniczną lub automatyczną skrzynią biegów. Autobus może przewozić 38 pasażerów, w tym 14÷16 na miejscach siedzących. Zarówno stanowisko pracy kierowcy jak i cała przestrzeń pasażerska jest klimatyzowana. Naprzeciw drugich drzwi zlokalizowane jest miejsce dla wózka inwalidzkiego. Autobus jest wyposażony w cztery tablice informacyjne - trzy zewnętrzne (przód, bok i tył) oraz jedną wewnętrzną. Dodatkowo nad bezpieczeństwem podróżnych czuwa system monitoringu składający się z dwóch kamer wewnętrznych oraz po jednej skierowanej przed i za pojazd.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Łomża
test
Iveco
 • reprox – 18.05.2017

  Ohyda z tym czołem neandertalczyka

 • Juk23 – 18.05.2017

  A mi się podoba

 • @ @ – 18.05.2017

  Do reprox - sam jesteś ohyda ale chyba bez czoła, bo mózgu brak i nie ma co chronić

 • farafiu – 19.05.2017

  Ostatnio w Łomży były 3 testy autobusów z niskiej półki cenowej. Wygląda na to, że czas nieuchronnie zbliża przewoźnika do wymianu taboru, ale nie na to co jest na zdjęciu... Przecież lepiej kupić 1 M09LE za 2 Stratosy...

 • ewka – 20.05.2017

  Spoko

 • reprox – 26.06.2017

  do @@- nie wracajmy do XX wieku, ten design to przeżytek, wręcz brzydki i pisz merytorycznie pis-maku

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.